top of page

Встановлення контакту "дитина-дорослий"

Що ж робити у випадках, коли батьків переповнюють емоції? Якщо ваша дитина викликає у вас  своєю поведінкою негативні емоції та переживання, ви не знаєте, як правильно побудувати діалог....

Метод "активного слухання"

Чудовий прийом - “активне слухання” допоможе батькам краще порозумітися зі своїми дітьми. Якщо метод для вас новий – спробуйте, він допоможе краще налагодити комунікацію. Даний спосіб  можна застосувати не лище до дітей, але і до дорослих!.

 

Безпека дітей в інтернеті

Довгий час проблема безпеки дітей в мережі Інтернет не була широко поширеною в Україні. Але не зважаючи на позитив від всесвітньої мережі, інтернет може містити загрози для нормального розвитку дитини.  Діти і підлітки можуть наразитися на безліч ризиків...

Як привчити дитину до самостійності та порядку

Усі батьки мріють, щоб їхні діти стали самостійними. Хоча б у дрібничках, особливо якщо дитин стає дорослішою та ходить до школи. Але часто батьки самі створюють дитині перешкоди на шляху до  самостійності.
 

Самооцінка дитини

Самооцінка дитини дуже важлива, адже, зазвичай,від неї залежать не лише успіхи в навчанні, а й взаємодія учня з однокласниками, вчителями, друзями. Головне знайти баланс, тому, що і занижена, і завищена самооцінка - це перешкода для розвитку дитини.

 

Проблеми виховання

Перед батьками і педагогами досить часто постає проблема виховання та формування у дітей відповідальної поведінки. Варто приділяти увагу формуванню моральних вчинків учнів, для уникнення випадків безвідповідальності в поведінці або навіть ізоляції особистості учня.

Корисні поради для батьків

Робота з батьками

Співпраця та ефективна комунікація з батьками є невід’ємною частиною навчального процесу
 

Успіхи учня залежать не лише від компетенції вчителя, а й від старання самого учня. Не зважаючи на той факт, що саме в школі діти проводять більшу частину свого часу, без батьківського виховання та турботи, дитина не зможе розкрити власний потенціал повною мірою. Тому батькам варто мотивувати своїх дітей вчитися, цікавитися освітнім процесом, успіхами та поразками своїх дітей, сдійснювати контроль за виконанням домашніх завдань та сприяти розвитку дитини.

bottom of page